Studio Fryzjerski GERSO - kilka słów o nas...

 

Studio Fryzjerski GERSOznajduje się w Bielsku-Białej, przy ulicy Żywieckiej 312. Wyróżnia nas Kreatywne fryzjerstwo i opieka profesjonalnych, doświadczonych fryzjerów.
 


 

Zapewniamy pełen zakres usług fryzjerskich. Oferujemy modne strzyżenia, przedłużanie i zagęszczanie włosów metodą hairtalk, koloryzację jednolitą włosów , pasemka, upięcia ślubne i okolicznościowe, a także zabiegi pielęgnujące włosy, keratynowe prostowanie włosów na bazie produktów True Keratin polegające na jednoczesnej regeneracji i prostowaniu włosów.

 

Zapisać się do nas na wizytę, możesz na wiele sposobów - online, zatelefonować , napisać maila, skorzystać z Facebooka Messengera, lub osobiście, choć to ostatnie rozwiązanie jest ryzykowne, bo nie zawsze mamy wolny fotel, by od razu Cię przyjąć.

Wybierz najlepszy dla siebie sposób i zrób sobie czas na relaks, odwiedzając nas w dogodnym dla siebie terminie, a my zadbamy o Twoje włosy z największą starannością.

 

W naszym salonie stosujemy nowoczesne kosmetyki i preparaty do pielęgnacji i modelingu włosów. Bazujemy na produktach marki WELLAPLEX, które zapewniają  pełną ochronę w trakcie wszelkich zabiegów oraz NIOXIN, będących linia specjalistycznych kosmetyków przeznaczonych dla włosów cienkich, wypadających oraz z tendencją do przerzedzania się.

POZNAJMY SIĘ...

Cześć, jestem Magda

Mam na imię Monika...

Jestem Paulina, zapraszam ...

 

PRACUJEMY W GODZINACH:

 

PN   08:00 - 20:00

WT  08:00 - 20:00

ŚR  08:00 - 20:00

CZW  08:00 - 20:00

PT  08:00 - 20:00

SO  08:00 - 15:00

 

Zarezerwuj wizytę

CZEKAMY NA CIEBIE!